Benetec Medical Systems (Alphnion)
Martijn van Leeuwen | mvanleeuwen@benetecmed.com | 06-23573292

Biomedic (Samsung)
Ricardo van Diggelen | ricardo.vandiggelen@biomedic.nl | 06-52529371

Canon Medical Systems Europe BV
Vanessa Krul | vanessa.krul@eu.medical.canon
Martijn van der Meijs | Martijn.vanderMeijs@eu.medical.canon | accountmanager | 06-11773138

Esaote
Karin Vranken | karin.vranken@esaote.com | 043-3824650

GE Healtcare
Kees Molenaar | kees.molenaar@med.ge.com
Loes van Ruitenburg | loes.vanruitenburg@ge.com

Henry Schein Medical
Tonnie Zandsteeg | tonnie.zandsteeg@henryschein.nl | 036-5358901
Hans Arts | hans.arts@henryschein.nl |036-5358911

FUJIFILM Healthcare Nederland B.V.
Moustafa Mahmoud | Account Manager Echografie | moustafa.mahmoud@fujifilm.com | 06-51 98 92 36

Mediq Nederland BV (Philips, Mindray)
Sahereh Alink | productspecialist (en appli) | sahereh.alink@mediq.com | 0625461273
Boudewijn van Bracht | productmanager | boudewijn.van.bracht@mediq.com

METS Center
Connie Sceele | h.kromwijk@metscenter.nl | 06-51911552 

Mides Healthcare Technology (Oostenrijk)
Reparatie van echoprobes en scopen en leverancier van echo apparaten
Tom Bogaard | tom.bogaard@mides.com | 06-53196026

Philips Nederland (Medical Systems)
Rolf Nederlof | rolf.nederlof@philips.com 

Fyzziq (Vinno)
Henry van Panhuis, Market Manager Ultrasound | henry@fyzziq.nl | 06-13375866

 

ALGEMENE EISEN echoapparatuur 

webworks by infracom