Agito Medical (in- en verkoop van gebruikte apparaten)
Nick Vochteloo | nvo@agitomedical.com | 030-6057060

Benetec Medical Systems (Alphnion)
Martijn van Leeuwen | mvanleeuwen@benetecmed.com | 06-23573292

Biomedic (Samsung)
Brenda Zorge | brenda.zorge@biomedic.nl | 06-20068459

Canon Medical Systems Europe BV
Vanessa Krul | vanessa.krul@eu.medical.canon
Martijn van der Meijs | Martijn.vanderMeijs@eu.medical.canon | accountmanager | 06-11773138

Esaote
Karin Vranken | karin.vranken@esaote.com | 043-3824650

GE Healtcare
Kees Molenaar | kees.molenaar@med.ge.com
Loes van Ruitenburg | loes.vanruitenburg@ge.com

Henry Schein Medical
Tonnie Zandsteeg | tonnie.zandsteeg@henryschein.nl | 036-5358901
Hans Arts | hans.arts@henryschein.nl |036-5358911

Hitachi Medical Systems
HMSNL.AP@hitachi-medical-systems.com
Izabela Zalewska | 06-50829545
Carmen Hes | Commercieel medewerker binnendienst | 06-430065 
Evelyn de Tyssonsk | Commercieel medew binnend | e.detyssonsk@hitachi-medical-systems.com | 06-43 00 65 56

Mediq Nederland BV (Philips, Mindray)
Sahereh Alink | productspecialist (en appli) | sahereh.alink@mediq.com | 0625461273
Boudewijn van Bracht | productmanager | boudewijn.van.bracht@mediq.com

METS Center
Connie Sceele | h.kromwijk@metscenter.nl | 06-51911552 

Mides Healthcare Technology (Oostenrijk)
Reparatie van echoprobes en scopen en leverancier van echo apparaten
Tom Bogaard | tom.bogaard@mides.com | 06-53196026

Philips Nederland (Medical Systems)
Rolf Nederlof | rolf.nederlof@philips.com 

 

ALGEMENE EISEN echoapparatuur 

webworks by infracom